Kaukių dėvėjimas viešose vietose nuo šiandien privalomas!

2020-11-02
Kaukių dėvėjimas viešose vietose nuo šiandien privalomas!

Kaukių dėvėjimas viešose vietose nuo šiandien privalomas

Nuo šiandien, t.y. nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju šviesoforo principu, raudonajai zonai priskiriamos dar trylika šalies savivaldybių: Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Šiaulių miesto, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Kauno rajono, Mažeikių rajono, Molėtų rajono, Palangos ir Panevėžio rajono savivaldybės.

Į raudonąją zoną patenka tos savivaldybės, kuriose sergamumas viršija 50 atvejų 100 tūkst. gyventojų, teigiamų testų – 4 proc. ir daugiau, o atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, arba tos, kuriose sergamumas bus didesnis negu 150 atvejų 100 tūkst. gyventojų ir atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, t. y. savivaldybėje turi būti užregistruota ne mažiau kaip 10 atvejų per savaitę.

Šilutės ligoninėje koronaviruso infekcija nustatyta dar 6 darbuotojams, viso – 7.

Uždaryta Vainuto ambulatorija.

Senelių namuose „Senjorų Eldoradas“ koronaviruso infekcija nustatyta 3 darbuotojams.

Šilutės rajono savivaldybės administracijoje nustatyta 16 sergančiųjų.

Nuo antradienio mobilusis patikros punktas Šilutėje dirbs dviem pamainomis, tyrimų skaičius dvigubinamas – iki 110 per dieną.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro duomenimis rajone turime daugiau nei 127 asmenis sergančius koronaviruso infekcija, mirusių – 3.