Eglutės įžiebimas skelbia šventinio laikotarpio pradžią

Gruodžio 1-ąją, susirinkus gausiam šilutiškių ir miesto svečių būriui, nušvito Šilutės kalėdinė eglutė!

Eglutę puošė Šilutės seniūnija, Šilutės Teatras sukūrė šiltą Žiemos pasaką, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos, Vilkyčių pagrindinė mokyklos ir  Šilutės „Spindulys“ popchorai bei Vainuto gimnazijos solistė Ugnė Jakštaitė padovanojo šventinį koncertą!

Nuotraukų galerija:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100063748295231&set=a.851839803617622

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *