Pergalių badą nutraukė nugalėdami lyderius

Išvykoje Simono Serepino auklėtiniai dominavo rungtynėse prieš Telšių ,,Telšius” ir nutraukė pralaimėjimų seriją. Ši pergalė gali būti siejama dviem sugrįžimais: Lauryno Balkūno pasveikus po patirtos traumos ir praėjusio sezono ,,Šilutės” vedlio Jalen Warren prisijungimu prie komandos.

Penkioliktąsias 7bet-NKL čempionato rungtynes ,,Šilutė” pradėjo jai būdingu uraganiniu puolimu. Po L. Balkūno taiklaus dvitaškio metimo šeštąją kėlinio minutę, pamario ekipa pirmauja 10:2. Tuo metu šeimininkų vyriausias treneris Povilas Šakinis prašo minutės pertraukėlės. Tačiau apčiuomo rezultato ,,Telšių” komandai nepavyko pasiekti. Per pirmą rungtynių kėlinuką ,,Telšiai” pelnė vos 5 taškus, o jo rezultatas 21:5 ,,Šilutės” krepšininkų naudai. Antrąjame kėlinuke Simono Serapino auklėtiniai leido šeimininkams pelnyti 26 taškus ir pirmoji rungtynių dalis pasibaigė esant rezultatui švieslentėje 36:31, dar pirmaujant pamario komandai. Antroji rungtynių pusė buvo pilnai kontroliuojama S. Serapino kariaunos, kuri kibios gynybos dėka sukaustė atgyjantį ,,Telšių” komandos puolimą. Taip ,,Šilutė” nutraukė pralaimėjimų seriją laimėdama Telšiuose 72:67 ir įsirašė penktąją pergalę šiame sezone. Į pergalę pamario ekipą vedė  legionieriai. Naudingausiai  komandoje žaidė Donoven Carlisle, surinkęs 17 naudingumo balų. Jis taip pat pelnė 13 taškų ir atkovo 6 kamuolius.  Rezultatyvumu komandoje vėl išsiskyrė  Bryson Etiennie įmetęs varžovams 16 taškų. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. L. Balkūnas, sugrįžęs aikštelėn po traumos, pelnė 14 taškų. J. Warren debiuto rungtynėse prie pergalės prisidėjo 7 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir dviem rezultatyviais perdavimais. Solidžiai pasirodė aštuoniolikmetis Mykolas Ivanauskas. Jis per 18 žaidimo minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų. Ypač pastebimas buvo jaunuolio triūsas gynyboje, stabdantis varžovų patyrusius žaidėjus. Sekančias rungtynes S. Serapino kariauna žaidžia lapkričio 25-ąją su Vilkaviškio ,,Perlu”. Rungtynės vyks Šilutėje, Vydūno gimnazijos sporto salėje. Rungtynių pradžia 16.00 val.