„Šilutė“ sensacingai pradėjo aštuntfinalį: pergalę nulėmė Gateso tritaškis

Paskutinį bilietą į „URBO-NKL“ atkrintamąsias iškovojusi „Šilutė-PDS.lt“ pateikė staigmeną – seriją pradėjo pergale ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 88:85 (26:23, 15:20, 17:25, 30:17) dramatiškai palaužė Kėdainių sporto centro komandą. Aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių šilutiškiai išsiveržė į priekį 1-0.

Lemiamas momentas atėjo paskutinėmis sekundėmis. Po minutės pertraukėlės Devinas Hutchinsonas surado Fredericką Gatesą, kuris šaltakraujiškai pataikė tritaškį ir išvedė „Šilutę“ į priekį 88:85. Kėdainiečiai dar turėjo 2,9 sekundės atsakui, tačiau Lauryno Danieliaus metimas tikslo nepasiekė.

Dar likus mažiau nei trims minutėms šeimininkai atrodė kontroliuojantys situaciją – po Dariaus Gvezdausko dvitaškio jie pirmavo 85:76. Vis dėlto svečiai nepalūžo: Devino Hutchinsono vedama „Šilutė“ spurtavo ir likus minutei išlygino rezultatą (85:85).

Rungtynių herojumi tapo visas 40 minučių be keitimų žaidęs 25-erių Frederickas Gatesas. Jis pelnė 28 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir Lukas Kazlauskas, kuris pelnė 15 taškų bei atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Kėdainių ekipoje išsiskyrė Rokas Ūzas, surinkęs dvigubą dublį – 21 tašką ir 14 atkovotų kamuolių. 20 taškų pridėjo Ignas Lukošius.

Šilutės komanda į atkrintamąsias pateko iš 12-osios vietos, tuo metu Kėdainių ekipa reguliariajame sezone liko penkta.

Atsakomosios serijos rungtynės Šilutėje bus žaidžiamos kovo 22 dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *