Jaunieji Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“ sportininkai sėkmingai užbaigė šio sezono varžybų maratoną. Tarptautiniame dziudo turnyre Marijampolėje šilutiškiai iškovojo du pirmosios vietos apdovanojimus ir vieną bronzos medalį, dar kartą patvirtindami stabilų klubo sportininkų pasirengimą bei augantį meistriškumą.
Gegužės 23 dieną Marijampolėje vykusį tarptautinį dziudo turnyrą organizavo dziudo klubas „Kovotojas“ ir Marijampolės sporto centras. Varžybose dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos.
Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo trys sportininkai. Ypač sėkmingai turnyras susiklostė U-9 amžiaus grupėje kovojusiems Taurui Lukošiui ir Herkui Jasui. Abu jaunieji dziudo kovotojai savo svorio kategorijose pademonstravo užtikrintą sportinę formą ir iškovojo pirmąsias vietas.
Prie komandos pasiekimų prisidėjo ir Gytis Lazauskas. Po atkaklių kovų jis savo kategorijoje pelnė trečiosios vietos apdovanojimą.
Marijampolėje vykęs turnyras tapo paskutinėmis šio sezono varžybomis „Kumikata“ sportininkams. Klubo auklėtinių rezultatai dar kartą parodė jų ryžtą, darbštumą ir nuoseklų pasirengimą viso sezono metu.
Treneris Rimvydas Lukošius
